Ne Dobd Ki Alapítvány – Televízió Javítás És Antenna Szerelés - Alapítvány

Ezért olyan intézményeket keresett, ahol a legtöbb embernek tud örömet szerezni. Így esett a választása az ország egészségügyi intézményeire, idősek otthonaira, de kaptak készülékeket mentőállomások és katasztrófavédelmek is. Továbbiak a teljes cikkben

A Ne Dobd Ki Alapítvány megjavított tévéket adományoz kórházaknak - YouTube

Ellenbacher Attila 2018-ban hozta létre a Ne dobd ki alapítványt, mert addigra már annyira kiterjedt, átfogó lett az adományozási tevékenysége, hogy szükségessé vált szervezett formában kezelnie a jótékonykodást. Az ország minden megyéjébe vittek már televíziókat szociális intézményekbe az alapítvány munkatársai. Sőt, a határon túlra is eljutottak, amikor Böjte Csaba atya Dévai Szent Ferenc Alapítványának adományoztak tévékészülékeket és laptopokat. Az alapítvány munkatársai szabadidejükben végzik jótékonysági tevékenységüket, és csak a munkájuk során felmerülő költségek – a javítóanyag beszerzésének és a kiszállítás üzemanyag költségének – fedezésére gyűjtenek adományokat. Ma már csak lapos képernyőjű (LCD és LED) televíziókat adományoz a Ne dobd ki alapítvány, és átvesznek akár sérült, törött készülékeket is, hiszen azok alkatrészeit felhasználva működőképes televíziókat tudnak előállítani. Mivel azok a készülékek, amelyeket az alapítvány felhasznál, nem a szeméttelepre kerülnek, tevékenységükkel csökkentik az elektromos hulladék mennyiségét is, így a környezetvédelemhez is hozzájárulnak.

Miután a médiába is eljutott a hírünk, megtöbbszöröződtek a felajánlások, és már több mint háromezer készüléknél tartunk. Ezek először képcsöves eszközök voltak, idén viszont szinte már csak LCD-­készülékeket vittünk ki – magyarázta a tévészerelő, aki arra már nem akart vállalkozni, hogy rászoruló magánszemélyeket keressen meg. Ezért olyan intézményeket keresett, ahol a legtöbb embernek tud örömet szerezni. Így esett a választása az ország egészségügyi intézményeire, idősek otthonaira, de kaptak készülékeket mentőállomások és katasztrófavédelmek is. – Két éve megkerestem Magyarország összes megyéjének gyermekvédelmi vezetőjét. Megkérdeztük, hogy hány készülékre lenne szükségük, és azt mindegyikük meg is kapta. Összesen 790 darabot szállítottunk ki a segítőmmel. Ami hatalmas szám, ha azt nézzük, hogy ezeknek a javítását és szállítását saját erőnkből fedezzük. Ez havonta 50-100 ezer forint kiadást jelent, amire eddig sajnos még nem sikerült támogatót találnunk. Ráadásul azzal, hogy ezek a készülékek nem a szeméttelepre kerülnek, csökkentjük az elektromos hulladékok mennyiségét.

ne dobd ki alapítvány 1

A járvány idején is adományoz használt, de működőképes televízió készülékeket a Ne dobd ki alapítvány kórházaknak és szociális otthonoknak. A veszélyhelyzet miatt elrendelt látogatási tilalom alatt különösen is örülnek az intézmények lakói az önzetlen segítségnek. Ellenbacher Attila, az alapítvány kurátora lapunknak hangsúlyozta: akinek van olyan készüléke, amit már nem használ, ám szívesen felajánlana, a honlapjukon megtalálja, miként teheti ezt meg. – Nyolc éve egy nap, amikor már sokadszorra kérdezte tőlem valaki, hogy mit kezdjen a televíziójával, amit le fog cserélni, elhatároztam, hogy megpróbálom eljuttatni ezeket a készülékeket azoknak, akik még örülnének nekik – mondta a Magyar Nemzetnek Ellenbacher Attila, a Ne dobd ki Alapítvány kurátora, aki már több mint háromezer használt, de működőképes televíziót adományozott kórházaknak és szociális otthonoknak. A televízió- és antennaszerelőként dolgozó férfi 2012-ben adományozott először készülékeket a Heim Pál Gyermekkórháznak, és azóta évente több száz olyan televíziót juttatott el a rászorulóknak, amiket eredeti tulajdonosaik már sajnáltak volna megjavíttatni, és kidobásra ítéltek.

Ne Dobd Ki Alapítvány - Antenna hálózat kiépítése - YouTube

ne dobd ki alapítvány 3

A betegek mindennapjaiért - Szent Ferenc Szegényei Alapítvány

Mivel azok a készülékek, amelyeket az alapítvány felhasznál, nem a szeméttelepre kerülnek, tevékenységükkel csökkentik az elektromos hulladék mennyiségét is, így a környezetvédelemhez is hozzájárulnak. Az alapítvány tevékenysége a koronavírus járvány miatt fokozottan fontossá vált, hiszen a kórházakban és szociális otthonokban elrendelt látogatási tilalom miatt még inkább örülnek az intézményekben lakók, ha televíziózással is van lehetőségük kikapcsolódni, elfoglalni magukat. A veszélyhelyzet kihirdetése óta is dolgoznak tehát Ellenbacher Attila és munkatársai, és már több intézmény lakóinak szórakozásához járultak hozzá, amikor televíziókat adtak át az otthonok lakóinak. – Amióta kitört a járvány, vittünk harminc televíziót a Kútvölgyi Kórházba, ahol az egyik nagy telekommunikációs vállalat segítségével a megfelelő internet-hozzáférést is biztosítani tudtuk. A kistarcsai kórházba hat, a Budai Irgalmasrendi Kórházba pedig tíz készüléket vittünk ki nemrég – mondta el lapunknak Ellenbacher Attila, és hozzátette: akinek van olyan televíziója, amit már nem használ, ám szívesen felajánlana, hogy segítsen, az alapítvány honlapján megtalálja, miként teheti ezt meg.

  • Ne dobd ki alapítvány 2017
  • KEMMA - A Ne Dobd Ki Alapítvány 10 televízióval ajándékozta meg a Szent Borbála Kórházat
  • Ne dobd ki alapítvány 1
  • Köszönetnyilvánítás | Gróf Tisza István Kórház Berettyóújfalu
  • Köszönetnyilvánítás a "Ne Dobd Ki" Alapítványnak
  • Ne dobd ki alapítvány 3
  • Kórházaknak adományoz televíziókat a Ne dobd ki alapítvány
ne dobd ki alapítvány
Főoldal Ne Dobd Ki Alapítvány A felajánlók által az alapítvány részére adományozott elektronikus és egyéb eszközök, tárgyak továbbítás a rászoruló intézmények részére, magánszemélyek javára. Az alapítvány magánszemélyek, intézmények támogatását tűzik ki célul. Ennek érdekében fogadja az adományokat a rászorulók számára. Az alapítvány alapvető tevékenysége, hogy a mások számára felesleges, nem használt, de még használható állapotban lévő műszaki eszközöket begyűjtse a felajánlóktól, valamint a hibás, de még javítható eszközök javíttatásáról gondoskodjon. Az alapítvány elsődleges egészségügyi, ápolási és egyéb rászoruló intézmények részére biztosítja az adományok fogadását. Adószám: 18947472-1-13 A nyomtatható 1%-os nyilatkozat letöltése Jelenleg a szervezetnek ezen az oldalon nincs aktív adománygyűjtése! Nézd meg a szervezet weboldalát vagy keress rá hasonló tevékenységű gyűjtésekre itt: Keresés Az alábbi adatok jelennek meg Országos Bírósági Hivatal (OBH) civil szervezeti nyilvántartásából: név, cím, adószám, célkitűzés, közhasznú jogállás.

Az alapítvány tevékenysége a koronavírus járvány miatt fokozottan fontossá vált, hiszen a kórházakban és szociális otthonokban elrendelt látogatási tilalom miatt még inkább örülnek az intézményekben lakók, ha televíziózással is van lehetőségük kikapcsolódni, elfoglalni magukat. A veszélyhelyzet kihirdetése óta is dolgoznak tehát Ellenbacher Attila és munkatársai, és már több intézmény lakóinak szórakozásához járultak hozzá, amikor televíziókat adtak át az otthonok lakóinak. – Amióta kitört a járvány, vittünk harminc televíziót a Kútvölgyi Kórházba, ahol az egyik nagy telekommunikációs vállalat segítségével a megfelelő internet-hozzáférést is biztosítani tudtuk. A kistarcsai kórházba hat, a Budai Irgalmasrendi Kórházba pedig tíz készüléket vittünk ki nemrég – mondta el lapunknak Ellenbacher Attila, és hozzátette: akinek van olyan televíziója, amit már nem használ, ám szívesen felajánlana, hogy segítsen, az alapítvány honlapján megtalálja, miként teheti ezt meg. adományok. segítség televíziók önzetlenség koronavírus Ne dobd ki alapítvány kórházak látogatási tilalom

Ami másnak felesleges, valakinek érték lehet 2021-12-02 15:46:00 Újabb televíziókat kapott a Fejér Megyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház. A Ne Dobd Ki Alapítvány 30 készüléket adományozott az egészségügyi intézménynek – az eszközöket Prof. Dr. Bucsi László, a kórház főigazgatója köszönte meg az intézmény és a betegek nevében. Az alapítvány rendszeres adományozója a kórházaknak. A már nem használt vagy működésképtelen LCD és LED tv készülékeket gyűjtik be, hogy aztán megjavítsák, majd adományként valamely magyarországi egészségügyi intézménynek ajánlják fel azokat. Doma József az Alapítvány segítője és az egyik a szállításban segédkező vállalkozás munkatársa látogatott el a Szent György Kórházba, és további 35 darab készülékkel gazdagodott ezúttal nekik is köszönhetően intézményünk. Nyár végén is érkezett tőlük felajánlás, így a Ne Dobd Ki Alapítványnak és segítőiknek hála összesen 52 darab elektronikai eszköz növeli a kórtermekben ápoltak komfortérzetét. Oszd meg a Facebookon!

  1. Catan felfedezők és kalózok
  2. Apró vörös bogarak
  3. Bernie ecclestone felesége
  4. Harry potter manó
  5. Lizi és a yeti 2020
  6. Lactacyd intim mosakodó
  7. Baking soda magyarul
  8. Al fakher lemon mint plant
  9. Bőrgyógyász margit krt gimnazium
  10. Amélia név jelentése
  11. Konyhai páraelszívó cso.edu
  12. Skoda fabia dísztárcsa for sale
  13. Akame ga kill 10. rész magyar felirattal
  14. Avastetői általános isola java
  15. Hangfal doboz rajzok
  16. Alga kivonatos krém ára
  17. Konténer bérlés celldömölk térkép
  18. A kis nyúl mise en place
forge-of-empires-ingyenes