Jégkorong Magyar Kupa — Jegkorong Magyar Kupa

A címvédő DEAC drámai csatában 4-3-ra legyőzte a házigazda Hydro Fehérvár AV19 csapatát a jégkorong Magyar Kupa vasárnapi döntőjében. A két csapat tavalyi a debreceni fináléban is találkozott, akkor a DEAC meglepetésre hosszabbítás után diadalmaskodott az osztrák bajnokságban szereplő riválisa felett, és fennállása során először lett MK-győztes. Alaposan ráijesztett a Debrecen az esélyesebbnek tartott hazaiakra. Ugyan előbb kihagyott egy emberelőnyt, ám a 10. percben Spirko a levegőben belenyúlt egy távoli lövésbe, így Tirronen nem védhetett. Hat perccel később megismétlődött a jelenet: Gőz kék vonalas lövésébe Kulesov nyúlt bele, a finn kapus ismét tehetetlen volt. Hiába támadott többet a Fehérvár, mégis kétgólos hátrányba került 2500 szurkolója előtt. Teljesen felesleges kiállítással a második harmad elején ismét emberelőnyhöz jutott a DEAC, és a kapu előtti kavarodásból Novotny köszönt be. Érett a meglepetés. Nyomott, nyomott a Volán, és a meccs derekán szépített Németh révén a kapu mögül visszatett passzból.

Magyar Kupa: a debreceniek címvédőként tagjai a final fournak - Cívishír.hu

A meccs derekán egyenlített a Miskolc, de a záró harmadban gyorsan háromszor is eredményes volt a Fehérvár, amely a hajrában üres kapus góllal állította be a végeredményt. Magyar Kupa, elődöntő FTC-Telekom – MAC Újbuda 1-0 (1-0, 0-0, 0-0) Hydro Fehérvár AV19 – DVTK Jegesmedvék 6-2 (0-1, 2-1, 4-0) A vasárnapi program a 3. helyért: 12. 00: DVTK Jegesmedvék – MAC-Újbuda döntő: 15. 30: Hydro Fehérvár AV19 – FTC-Telekom Kiemelt fotó: Facebook/FTC Jégkorong

jégkorong magyar kupa film

Magyar Kupa 2021/2022 eredmények, Jégkorong Magyarország - Eredmenyek.com

1. Drámai döntőben dőlt el a jégkorong Magyar Kupa sorsa - Infostart.hu
  2. Sorsoltak a Magyar Kupában, a DAB az ellenfél - Fradi.hu
  3. Jégkorong magyar kuna croate
  4. Jégkorong magyar kupa w

A harmadik harmadra őrült hajrát nyitott a Fehérvár. Előbb Erdély, majd Petan emberelőnyben talált be, így a 49. percben már 3–3 volt az állás. Két kapuvas segítette Hetényit, a vendégek kapusát, majd 2:53 perccel a vége előtt Sági tette bele az ütőjét egy lövésbe, a pakk pedig a fehérvári kapu jobb felső sarkába csapódott. Ekkor Petan volt kiállítva. A hajrában kettős emberelőnyt harcolt ki a Volán, sőt a kapusát is levitte, így 6 a 3 ellen támadhatott. Azonban Hetényi bravúrral védett kétszer is, lezárva így a finálét. A fehérvári közönség a lefújást követően megtapsolta az ellenfél hősét, aki korábban Fehérvárról lett válogatott kapus. JÉGKORONG MAGYAR KUPA, NÉGYES DÖNTŐ, SZÉKESFEHÉRVÁR DÖNTŐ DEAC–Hydro Fehérvár AV19 4–3 (2–0, 1–1, 1–2) gól: Spirko (10. ), Kulesov (16. ), Novotny (24. ), Sági (58. ), illetve Németh (30. ), Erdély (45. ), Petan (49. ) BRONZMÉRKŐZÉS FTC-Telekom–DVTK Jegesmedvék 4–3 (1–1, 1–1, 2–1) (MTI)

17. 17:05 Mikaela Shiffrin és Kamila Valijeva is sportága legnagyobb sztárjaként utazott a kínai fővárosba, ám mindketten … Egyéni sportok Olimpiai Híradó: amikor a hatodik helyre elég a legjobb idő - február 16. 16. 18:00 A magyar férfi rövidpályás gyorskorcsolya váltó úgy végzett a hatodik helyen, hogy jobb időt teljesített mint az aranyérmet megszerző kanadai … Egyéni sportok Olimpiai Híradó: norvég ünnep biatlonban és síugrásban - február 12. 12. 17:25 Norvégia két aranyéremmel zárta a pekingi olimpiai mai versenynapját, miután a biatlonos Johannes Bö és a síugró Marius Lindvik sem talált legyőzőre. Amerika NHL: gólt sem kapott a Carolina Bostonban (videó) 2022. 11. 08:10 A Carolina Hurricanes 6-0-ra győzött a Boston Bruins otthonában az NHL legutóbbi játéknapján.