Eb Élő Közvetítés / Meccsnézés Élőben: Foci Eb Tv Az Mtva-Tól - Szifon.Com

Olimpiai kvótája egyelőre Szerbiának, Olaszországnak és Spanyolországnak van, így az egyetlen, Budapesten megszerezhető részvételi jog akkor lesz a miénk, ha a tornán csak ezek a csapatok előznek meg minket. A vlv úgy tudja, hogy budapesti Eb-n élni fogunk a mindenkori házigazda jogával, hogy a ki-ki meccsekig meghatározzuk a magyar válogatott mérkőzésének időpontját. Ez - ismereteink szerint - 19. 00 lesz, tehát minden nap az utolsó előtti meccsidőpont. A torna első két napján, január 12-én vasárnap és 13-án hétfőn a nők játszanak, a férfiak 14-én, kedden kezdenek, s innentől fogva naponta felváltva lesznek a két szakág meccsei.

1. Spanyolország - Olaszország - Élő közvetítés
  2. Élő közvetítés – A Magyar Lovassport Szövetség Hivatalos Weboldala
  3. Itt nézheted majd élőben a Kamion Eb-t a hétvégén!
  4. Meccsnézés élőben: Foci EB TV az MTVA-tól - Szifon.com

Spanyolország - Olaszország - Élő közvetítés

Blokkolják a lövésünket. 3:6 - Vujovics szépít. Montenegrói fór. Szereljük a centert. Bírói feldobás. Nem a miénk. SZÜNET Lantos ötméterest harcol ki. Sajnos kimarad. Gyapjas véd. 28. 2:6 - az ellentámadásunk sikeres, Szabó Bence. Alakul ez! Hátrány, azonnal mepróbálják belőni, de szabálytalan a passz, kontra. 2:5 - Vigvári balról, éles szögből, szorongatott helyzetből - átlövi a kapust. Három perc a negyedből. Nincs gól, sőt, visszaúszás közben kiállítás. Nyíri a hosszú kapufa élét találja el, hozzá pattan vissza a labda. Gyenge lövés, jöhetünk. Elöl elveszítjük, rossz a passz a centernek. Labdát szerzünk! Hátrány lesz. Időt kér az ellenfél. 5. 36-nál vagyunk. Jó a montenegrói blokk. Kivédekeztük! Szabó Bence kiáll. Kontra a centerünk ellen. Most Montenegró hozza el. NAGYSZÜNET 2:4 - Gyapjas óriásit véd, de a kipattanót megszerzik és Vujovics szépít 1:4 - Gábor Lőrinc fantasztikus center-akciógólja! Kontra után jöhetünk. 2. 05 Kijátsszuk a támadóidőt, majd véd a kapus. Miénk a labda, kapufát lőttek.

2012. július 01. Komment Ma este minden kiderül! Spanyolország 4 Olaszország Silva, Jordi Alba, Torres, Juan Mata SPANYOLORSZÁG EURÓPA-BAJNOK!!! Esélyt sem hagyott elélenfelének a spanyol válogatott! A nagyarányú, történelmi győzelem teljesen megérdemelt, a tökéletes futball meghozta gyümölcsét! 94' Vége! SPANYOLORSZÁG EURÓPA-BAJNOK!!!! 93' Ramos sarokkal! Majdnem gól, örömfoci a köbön! 88' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL! Torres adott kihgyhatatlan passz Matának. Belőtte! KO! 86' Iniesta helyén Juan Mata 84' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL! Torres szép passzolgatás végén ellőtte a hosszúba! 77' Ollézik a közönség, ritkán látni ekkora különbséget. 75' Fábregas helyén Torres. 61' Motta megsérült, de nincs több cserelehetőségük az olaszoknak. Emberhátrány kényszerből 58' Silva helyén Pedro. 57' Montolivo helyén Motta. 51' Di Natale kétszer is helyzetben. Casillas kétszer hárított. 49' Spanyol szöglet után Bonucci kezére pattant a labda, a tizenegyes elmaradt. 48' Nagy kavarodás végén mentett Buffon. 46' Di Natale éppenhogy fölé fejelt.

Élő közvetítés – A Magyar Lovassport Szövetség Hivatalos Weboldala

• Új csok rendelet
  • Barbie mesék barbie mesék teljes
  • Szilveszteri ételek street kitchen
  • Prosztata megnagyobbodás kezelése házilag télire
  • Eb élő közvetítés online

A sorsolás előtti kiemeléseknél számított a csoportsorrend, csoportgyőztesek a harmadik, csoportmásodikok a negyedik kalapba kerültek.

Itt nézheted majd élőben a Kamion Eb-t a hétvégén!

A program legnagyobb értelme az élő adás követésének lehetősége. A fülre lépve rövid időn belül elindul a közvetítés, ami nekem akadozásmentes volt. Persze érdemes wifin keresztül meccset nézni, forgalomkorlátos 3G-n elég hamar kimerül a limit. Jöjjön néhány képernyőkép a meccsből: Valószínűleg programhiba, hogy ha egy összefoglaló után élő adást akarok nézni, akkor az egyszerűen nem jön be. Remélhetőleg ezt a hibát is javítani fogják. 1-es verzióban javítva. A hírek fülön az EB-vel kapcsolatos híreket olvashatunk, míg a csapatoknál megismerhetjük, kik is játsszák a főszerepet a kontinensviadalon. Ha kevés szabad memória van, akkor indítás után kilép a program. Ezért érdemes előtte memóriapucolást vagy teljes újraindítást végezni. Összefoglalva: az alkalmazás egyetlen előnye az élő közvetítés, a többi hibát pedig remélhetőleg orvosolják. Méret: 0 MB | Verzió: Ár: | Értékelés: Ezek még érdekelhetnek:

Hamarosan kezdődik a budapesti Eb csoportjainak sorsolása. A helyszínen követjük az eseményeket, az M4 Sport élőben közvetít. Vári Attila, a magyar szövetség elnöke megnyitotta a rendezvényt. Először a nők két csoportját alakítják ki. Itt a 12 tagú mezőny úgy alakult ki, hogy hat ország válogatottja (a tavalyi barcelonai Eb első hat helyezettjeként) már biztosította részvételét: Hollandia, Görögország, Spanyolország, Magyarország, Olaszország és Oroszország. A fennmaradó hat helyért selejtező páros mérkőzéseket vívnak a csapatok. Az első meccseket már lejátszották, a visszavágók időpontja október 26. Így állnak most az érintettek (a párharcok győztesei lesznek ott az Eb-n): Franciaország-Ukrajna 20:1 Románia-Németország 14:13 Csehország-Szerbia 6:25 Izrael-Svájc 13:6 Portugália-Horvátország 13:14 Szlovákia-Törökország 19:9 A sorsolást kedden ettől függetlenül megejtették, a következő a kiemelések alapján: 1. kalap: Hollandia, Görögország 2. kalap: Spanyolország, Magyarország 3. kalap: Olaszország, Oroszország 4. kalap: a selejtezők hat továbbjutója A női torna első fázisa két hatos csoportban zajlik, mindkét oldalról az első négy játszik majd tovább a magasabb helyezésekért.

Meccsnézés élőben: Foci EB TV az MTVA-tól - Szifon.com

Minden világverseny legfontosabb meccse, a negyeddöntő következik Tbilisziben, az U17-es Eb-n. Kezdés 14 órakor, stream cikkünkben, s alatta a szokásos szöveges élő tudósítással is megpróbálkozunk. NYILATKOZATOKKAL, GÓLOKKAL FOLYAMATOSAN FRISSÜLŐ TUDÓSÍTÁSUNK U17-ES EB - ELŐDÖNTŐBEN A MAGYAR VÁLOGATOTT! Montenegró-Magyarország 4:7 (0:1, 2:3, 0:2, 2:1) G. : Vujovics 3, Milics, ill. Szeghalmi, Vigvári Vince 2-2, Gábor L., Szabó B., Várkonyi Szombaton 17 órakor Spanyolországgal elődöntőzünk. ​VÉGE! 0. 33-nál időt kérünk. Hát ez megvaaaan!!! Elveszítjük. Kezdődik az utolsó perc. 4:7 - montenegrói fór. Vujovics második kísérletre belövi. 1. 59-nél támadhat Montenegró. Időt kérnek. Már a miénk! 2. 18 Gyapjas véd, övék a labda. Három perc még a negyedddöntőből. Újabb szöglet. Hallani Csucsu hangját: "Játszd végig! " Jó lövés, szöglet után jöhetünk ismét. 3. 31 3:7 - Fór. Széthúzzuk őket és a támadóidő végén Várkonyi balról belövi. Felső kapufa - miénk a labda. Szöglet után támadhatunk még egyszer.